Rulo Mantar Levha

Ürün Kodu: Rulo Mantar Levha
Ses ve Ses Yalıtımı: RLU - IML Uygulanacak yüzeyin (duvar ve tavan) durumuna göre DUCORK RLU - IML yapıştırma yöntemi ile uygulanır. Yapıştırılacak yüzey düzgün değilse her türlü fayans yapıştırıcısı ve mantolama sıvası ile, yüzey düzgün ise solvent bazlı yapıştırıcılar ile uygulanır. DUCORK RLU - IML levhaları arada boşluk kalmayacak şekilde yerleştirilir. Malzemenin yapıştırma işlemi bittikten sonra üzerine sıva, sıva filesi ile birlikte alçı sıva veya normal sıva uygulaması rahatlıkla yapılabilir. Ses yalıtımı yapmak için çivi, dübel ve vida gibi ses köprüsü oluşturacak materyaller kesinlikle kullanılmaz.

Darbe Ses Yalıtımı: RLU - IML RLU - IML genel uygulamasında döşemeye tesviye betonu dökülmeden önce, malzeme aralarında boşluk kalmayacak şekilde yerleştirilir ve noktasal olarak yapıştırılır. Buna ek olarak duvar diplerine 10 cm. yüksekliğinde levha konulur. Ruloların yerleştirilmesinin ardından, tesviye betonunun dökülmesi ile hem döşeme hem de yan duvarlar gürültü ve darbe seslerinden yalıtılmış olur.

Zemin Uygulamaları: RLU - IML Mantar şilte hemen hemen tüm zemin kaplamalarında rahatlıkla kullanılabilir. Zemin çeşidine göre ses ve ısı yalıtımında diğer ürünlere göre son derece iyi performans gösterir. Mantar şilte, kullanılan zeminlerde tercih edilen zemin kaplama çeşidi ne olursa olsun, kullanılan malzemeyi neme, haşereye, küfe, darbelere ve bakterilere karşı korur. Ayrıca, statik elektriklenmeyi önler. Zemin kaplama çeşitlerine ve kullanılan alana göre tavsiye edilen mantar şilte kalınlığı 2-6 mm. arasındadır. Uygulanması son derece basittir.

Mantar Şilte: Kullanılması tavsiye edilen zemin çeşitleri;

. Laminat parke, Lamine parke, Masif parke, Linolyum, Vinil,
. PVC, Halı, Seramik, Mermer, Doğal taş, Şap altı
İzolasyon Mantar Levhalar
 
Bizden Haberler
Bizden Görüntüler